Лампочка має потужність 60 Вт і працює при робочій напрузі 120 В. Чому дорівнює струм який

проходить через лампочку?

Ответы на вопрос

Отвечает Астафьев Виталик.

Ответ: 0,5А

Объяснение:

Дано:

Р=60Вт

U=120В

-------------

I-?

Р=UI

I=P/U=60/120=0,5А