Изначите ступені окиснення елементів, складіть електронний баланс та розставте коефіцієнти в таких

оксидно-відновних реакціях, встновіть FeCl3 + H2S → FeCl2 + HCl + S Fe + HCl → FeCl2 + H2 HI + H2SO4 → I2 + H2S + H2O HgO → Hg + O2 K + H2SO4 → K2SO4 + H2S + H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Сансызбай Айсултан.

Ответ:

.

Объяснение:

2Al+6HCl=2AlCl3+3H2.

2 FECl3 + H2S = 2 FECl2 + S + 2 HCl

Fe + 2 HCl = FeCl2 + H2

8 HI + H2SO4 = 4 I2 + H2S + 4 H2O

2 HgO = 2 Hg + O2

8 K + 5 H2SO4 = 4 K2SO4 + H2S + 4 H2O