Складіть електронний баланс та розставте коефіцієнти в таких оксидно-відновних реакціях: Al + HCl →

AlCl3 + H2 FeCl3 + H2S → FeCl2 + HCl + S Fe + HCl → FeCl2 + H2

Ответы на вопрос

Отвечает Кохановский Слава.
2Al+6HCl=2AlCl3+3H2
Al0-3e=Al+3       3    2
2H+ +2E=H2    2   3

2FeCl3+H2S=2FeCl2+2HCl+S
Fe3+ +e=Fe2+      1   2
S-2-2e=S0              2    1

Fe+2HCl=FeCl2+H2
Fe0-2e=Fe2+       2   1
2H+ +2e=H2          2   1