Пожалуйста помогите .В результаті взаємодії 15,6 г лужного металу з водою ,утворилось 4,48 л водню

( н.у.).Визначте ,який це метал.

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

2Me + 2H2O = 2MeOH + H2

15.6/2x = 4.48/22.4

2x = (15.6*22.4)/4.48 = 78

==> x = 39 г/моль

Me = K