у відкритій цистерні, яка наповнена до рівня 4 м, знаходиться рідина. ïï тиск на дно цистерни

дорівнює 28 кПа. Знайдіть густину цієї рідини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Выков Анзор.

Объяснение:

тиск=p*g*h

p-густина

p=тиск/g*h

h=4m

g=10

p=28000/4*10=700 г/м3