У відкритій цистерні, яка наповнена до рівня 2 м, знаходиться рідина. Її тиск на дно цистерни

дорівнює 14 кПа. Знайдіть густину цієї рідини. (Дію атмосферного тиск не враховуйте)

Ответы на вопрос

Отвечает Богатырёв Александр.

Ответ:

Тиск знаходиться по формулі

p = ρgh

з цієї формули знайдемо густину:

ρ = p / gh

ρ = 14000/(10×2) = 700 кг/м³