знайдіть силу тяги двигунів автомобіля, якщо він рухається зі сталою швидкістю 54км/год, а двигун

розвиває потужність 100кВт​. СРОЧНО! Дам 36 балів!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мергер Никита.

Ответ:

Объяснение:

N=F*S/t=F*V*t/t=F*V

F=100000/(54/3,6)=6667 H