Двигун трамвая, який рухається із сталою швидкістю по горизонтальному шляху, розвиває силу тяги

3000 Н. Визначити швидкість руху трамвая, якщо двигун споживає струм 75 А при напрузі 500В.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Аня.

Ответ: 12,5м/с

Объяснение:

Дано:

F=3000Y

I=75А

U=500В

-------------

V-?

N=FV

N=UI

FV=UI

F=UI/F=500*75/3000=12,5м/с