Визначте роботу механізму протягом 10с,якщо його потужність дорівнює 1000Bm


Ответы на вопрос

Отвечает Сухарева Екатерина.

Ответ: 10кДж

Объяснение: Работа будет равна: A=N*t=1000*10=10000Дж=10кДж