Визначте роботу механізму протягом 10с,якщо його потужність дорівнює 1000Bm (Будь ласка вирішить

задачу через "Дано:"!!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Леонид.

Дано:

Потужність механізму: P = 1000 Вт;

Час роботи механізму: t = 10 с.

Потужність визначається як співвідношення виконаної роботи до часу, за який вона виконується:

P = W / t,

де W - робота, виконана механізмом.

Звідси можна виразити роботу:

W = P * t = 1000 Вт * 10 с = 10000 Дж.

Отже, протягом 10 с механізм виконав роботу в 10000 Дж.