13. Объём бассейна 600 м3, стороны основания рав- ны 30 м и 10 м. Сколько квадратных метров

кафельной плитки понадобится для облицовки​

Ответы на вопрос

Отвечает Арзамасцева Ярослава.

Площа дна басейну = довжина * ширина = 30 м * 10 м = 300 м²

Площа бічної стінки = висота * довжина = 3 м * 30 м = 90 м²

Загальна площа поверхні басейну = 2 * площа бічної стінки + площа дна = 2 * 90 м² + 300 м² = 480 м²

Отвечает Рейх Данила.

Ответ:

Загальна площа поверхні басейну = 2 * площа бічної стінки + площа дна = 2 * 90 м² + 300 м² = 480 м²

Пошаговое объяснение:

Нажми пж на корону