Визначте ККД рухомого блока яким піднімають вантаж масою 20 кг на висоту 3м, якщо при цьому

прикладають силу 250Н.​

Ответы на вопрос

Отвечает Явишкин Макс.

Ответ:

0,8 или 80%

Объяснение:

А1=F1*S

A1=m1gh

A1=20кг * 10н/кг *3м = 600Дж

A2=F2*S

A2=250H*3м=750Дж

КПД=Аполезная / Асовершённую

КПД=600ДЖ / 750Дж = 0,8 или 80%

Отвечает Опыхтин Алексей.

Дано:

h = 3 м

m = 20 кг

F = 250 H‌‌

g = 10 м/с²

Найти:

η - ?

Решение:

η = А пол./А зат. · 100%

А пол. = mgh

А зат. = Fg

η = mgh/Fg · 100% = 20 · 10 · 3 · 100/250 · 10 = 24%

Ответ: 24%