Електрон влітає в електричне поле з напруженістю 9,1*10^4В/м з швидкістю 8*10^6 м/с уздовж силової

лінії.Визначити з яким прискоренням рухатиметься електрон і яку відстань він пройде до зупинки

Ответы на вопрос

Отвечает Телегина Валерия.

Ответ:

a=e*E/m,  t=v/a,  s=v*t+a*t^2/2=6mm

Объяснение: