Ціна велосипеда – 1 080 грн. Спочатку її знизили на 25 %, а потім її підвищили на 20 %. Якою стала

ціна велосипеда після зниження? Якою стала ціна велосипеда після підвищення?

Ответы на вопрос

Отвечает Щуцкая Александра.

Ответ:

1) 1080 : 100% = 10,8

2) 10.8 * 25% = 270

3) 1080 - 270 = 810 (грн) - ціна велосипеда з скидкою 25%

4) 10,8 * 20 = 216

5) 810 + 216 = 1026 (грн) - ціна велосипеда з скидкою 20 %

Відповідь: 810,1026.

Пошаговое объяснение: