ККД похилої площини дорівнює 80% Яка довжина цієї площини , якщо її висота дорівнбє 40 см і для

піднімання вантажу , маса якогш ствновить 50кг, потрібно прикласти силу 50Н ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козьяков Илья.

Дано:                               Решение:

η= 80% (0,8)                   η = Ап / Аз * 100 %  

h= 40 см= 0,4 м            Ап= mgh= 50 кг*10 Н/кг*0,4 м = 200 Дж

F= 50 Н                         Аз= Fη= 50 Н*0,8= 40 Дж

m= 50 кг                      l= Ап/Аз= 200 Дж/40 Дж= 5 м

--------------------------

l-?

Ответ: 5 м