Визначте концентрацію молекул газу при температурі290 К та тиску 0,68 МПа​


Ответы на вопрос

Отвечает Никонович Анита.

Ответ:

1.7*10^26

Объяснение:

P = nkT => n = P/kT = 0.68*10^6/(290*1,38·10^−23) = 1.7*10^26