Теплова машина за один цикл отримує від нагрівника кількість 100Дж і віддає холодильнику 60Дж. Чому

дорівнює ККД теплової машини? Допоможіть пожалуста​

Ответы на вопрос

Отвечает Ембергенов Сергей.

Ответ: КПД=(Qн-Qx)/Qн=(100-60)/100=0,4 или 40%