Теплова машина за один цикл отримує від нагрівника кількість 100Дж і віддає холодильнику 60Дж. Чому

дорівнює ККД теплової машини? хто знає поможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедов Мухаммад.

Ответ:

0,4

n=\frac{A}{Q_{1} } \\A=Q_{1}-{Q_{2} } \\A=100-60=40\\n=\frac{40}{100}=0.4