Чому рівний коефіцієнт корисної дії теплової машини, яка за один цикл отримує від нагрівника 100 Дж

теплоти і віддає холодильнику 75 Дж? *

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Алина.

Дано:

Qн=100 Дж

Qx=75 Дж

η-?

Розв'язання:

η=Qн-Qx/Qн=100-75/100=0,25

Відповідь:ККД дорівнює 0,25,або 25%.