За 5 хв електричний паяльник виділив 1,5 кДж теплоти. Який електричний опір паяльника, якщо сила

струму в ньому дорівнює 0,5 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Должикова Полина.

Відповідь: 20 Ом

Пояснення:

Дано:

t= 5 хв= 60×5 с= 300 с

Q= 1,5 кДж= 1,5×10³ Дж

I= 0,5 А

R - ?

За законом Джоуля-Ленца Q=I²Rt => R=Q/I²t