Pieslēdzot 220 V spriegumam elektrisko sildītāju, ķēdē sāka plūst 7 A stipra elektriskā strāva.

Nosaki sildītāja jaudu (tikai skaitli).

Ответы на вопрос

Отвечает Снегирёв Владислав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

U = 220 В

I = 7 А

__________

P - ?

Мощность тока:

P = U·I

P = 220·7 ≈ 1 500 Вт     или   P = 1,5 кВт