1. Agar bola 1 soatda 360 kJ ish bajargan boʻlsa, bola quvvatining foydali qisminitoping​


Ответы на вопрос

Отвечает Карапетян Артем.

Ответ:

Если, я понила так:

Kuchni topish kerak

F=I÷t

Si:1soat=60 minutiki

F=360÷60=6 Nyuton