Через спіраль електричної лампочки ліхтарика проходить струм 0,1 А при напрузі 4 В.1. Яка

кількість енергії виділяється лампочкою за кожну секунду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

E=U*I*t=4*0,1*1=0,4 Вт*с=0,4 Дж.