Яку корисну роботу необхідно виконати щоб втягнути санчата на вершину похилої площини якщо ККД

похилої площини 75% повна робота становить 2,4 кД СРОЧНО ПЛИССССДАЮ 15 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Леха.

Ответ:

Объяснение:

η = 75% = 0.75 раз

Ап =  2,4 кД = 2400 Дж

Ак = ?

η = Ак / Ап

Ак = Ап*η = 2400*0,75 = 1800 Дж