Поможіть завтра кр срочно!!!Велосипедист маса якого разом із велосипедом становить 60 кг ,проїздить

через міст висотою 20 м над рівнем землі зі швидкістю 10 м/с.Визначте повну механічну енергію велосипедиста з велосипедом.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарёва Алёна.

Ответ:

Объяснение:

1.E(k)=mgh

h=E(k)/mg=20/1*10=2 м

2) Ek=mv^2/2

Ep=mgh

Ek=3000Дж

Ep=12000Дж

Ek-Ep=9000Дж

3) n=Акор/Аповн=mgh/Fl*100%

n=0,2*10*0,06/0,4*0,3*100=100%