ПОМОГИТЕ, СРОЧНО!!! Булька азоту об'ємом 3 см², яка утворилася на дні озера на глибині 5 м

спливає на поверхню. чому дорівнює робота по спливання бульки? густина азоту 1,25 кг/м³​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

A=p*V*gh=1.25*3*10^(-6)*10*5=1.9*10^(-4) Дж

Объяснение: