Яку потужність створю струм силою 2 А при напрузі 220В​


Ответы на вопрос

Отвечает Ятманов Богдан.

I=2 A

U=220 B

P-?

P=U*I

P=220*2=440 Вт

Ответ :Р=440 Вт

_____

---------