Складіть рівняння реакцій за якими можна здійснити такі перетворення Zn- zno - 2n(oH)2 - znso4

поможіть пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Плотников Максим.

Ответ:

2Zn + O2 = 2ZnO

ZnO + H2O = Zn(OH)2

Zn(OH)2+H2SO4 = ZnSO4 + 2H2O

Объяснение: