МіГ-29 - багатоцільовий радянський винищувач четвертого покоління. Максимальна швидкість - 2444,4

км/год, маса - 16,8 т. Знайти максимальну кінетичну енергію винищувача. Відповідь подати цілим числом (в Дж).​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Игорь.

Ответ:

Ek(max)=3872744400Дж

Объяснение:

Ek(max)=m*v(max)²÷2

Ek(max)=16,8т*(2444.4)²км²/ч²/2=461041м²/с²*16800кг/2=3872744400Дж