Яка кількість теплоти потрібна, щоб розплавити 5кг свинцю взятого за температури 27°С​


Ответы на вопрос

Отвечает Цаллагова Сабина.

Ответ:

335 кДж

Объяснение:

Дано:

m = 5 кг

t₁ = 27 °С​

t₂ = 327 °С​

λ = 25 кДж/кг = 25000 Дж/кг

c = 140 Дж / (кг°С)​

Знайти: Q.

Розв’язок:

Q₁ = cmΔt = cm(t₂ - t₁)

Q₂ = λm

Q = Q₁ + Q₂  <=>  Q = cm(t₂ - t₁) + λm

Q = 140 Дж / (кг°С)​ * 5 кг * (327 °С​ - 27 °С​) + 25000 Дж/кг * 5 кг = 210000 Дж + 125000 Дж = 335000 Дж = 335 кДж

Відповідь: 335 кДж.