СРОЧНООООООО!!!!! перед початком поїздки на одометрі автомобіля зафіксовано 40 280 км. Автомобіль

проїхав 30 км прямолінійно, потім здійснив поворот, проїхавши половину кола кільцевої дороги радіусом 20 км, і зупинився. Визначте переміщення автомобіля. Якими стали покази одометра?

Ответы на вопрос

Отвечает Пасечник Даниил.

Ответ:

Объяснение:

Сделаем чертеж.

Путь - длина траектории OABC:

L = 30 + π·20 ≈ 92,8 км

Модуль перемещения ОС:

S = | 30 - 2·20 | = 10 км

Показание одометра:

40 280 + 92,8 = 40 382,8  км