Нейтронна зоря щохвилини здійснює 300 обертів навколо своєї осі. Визначте обертову частоту та

період обертання.

Ответы на вопрос

Отвечает Евсеева Алёна.

Ответ: n=5 об/c, T=0,2 с

Объяснение:

Дано:

t=60 с

N=300 об

Знайти:

n, T

                                 Розв'язання

n=N/t

n=300 об /60 с= 5 об/с

T=t/N

T=60 с/ 300 об= 0,2 с