ОЧЕНЬ СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛЛОВ! Рух тіл вважайте рівноприскореним прямолінійним уздовж осі ОХ.1.

Рівняння проекції швидкості руху мотоцикла v = 20 — 4t (усі величини задано в одиницях CI).Визначте: 1) проекцію прискорення та початкову швидкість руху мотоцикла; 2) час, через який мотоцикл зупиниться.​​

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Мария.

Ответ:

a=-4 м/с²

0=20-4*t

t=20/4=5 c