Рівняння проекції швидкості швидкості руху мотоцикліста Vx=20-4t (усі величини задано в одиницях

CI) Визначте: 1. Проекція прискорення та початкову швидкість руху мотоцикліста; 2.час, через який мотоцикл зупиниться.

Ответы на вопрос

Отвечает Достоевский Алексей.

a=-4 м/с²

0=20-4*t

t=20/4=5 c

===============