Прямолінійний провідник масою 2 кг і довжиною 50 см помістили в однорідне магнітне поле з індукцією

10 Тл перпендикулярно до ліній індукції. Визначте силу струму в провіднику, якщо сила тяжіння врівноважується силою Ампера. Прискорення вільного падіння взяти рівним 10 м/с2. Відповідь дати в амперах у вигляді цілого числа без жодних розмірностей. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Усенбаев Азамат.

Ответ:

4 А

Объяснение:

mg=IBL

I=mg/(BL)=2*10/(10*0,5)=4 А - это ответ