Прямолінійний провідник масою 1,1кг і довжиною 7,3см помістили в однорідне магнітне поле з

індукцією 14,1Тл перпендикулярно до ліній індукції. Визначте силу струму в провіднику, якщо сила тяжіння врівноважується силою Ампера. ПЖПЖЖПЖПЖЖПЖПЖЖПЖПЖЖП

Ответы на вопрос

Отвечает Постоєв Діма.

Ответ: I = 10,47 A

-----------------------

m = 1,1 кг

L - 7,3 см = 0,073 см

B = 14,1 Тл

I = ?

Решение:

F = mg  => F = BIL => BIL = mg

I = mg/BL = 1,1*9,8/14,1*7,3 = 10,78/1,029 =  10,47 A

I = 10,47 A