Магнітне поле діє на провідник завдовжки 80 см, роз- ташований під кутом 60° до ліній магнітного

поля, із силою 0,35 Н. Визначте індукцію магнітного поля, якщо сила струму в провіднику дорівнює 2,5А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кабанов Александр.

F = IBLsina

B=F/ILsina

B=0,35/2,5*0,8*0,866=0,2 (Тл)