У магнітне поле перпендикулярно до його силовиз ліній влітає заряджена частинка. Визнвчте швидкість

частинки якщо її заряд 0,5мКл, індукція магнітного поля 2 Тл і на частинку з боку магнітного поля діє сила 32 H.

Ответы на вопрос

Отвечает Грибовский Лёша.

Ответ:

Объяснение:

Сила Лоренца, що діє на частинку F = q * v * B * sin\alpha

Отже v = \frac{F}{q*B*sin\alpha } = \frac{32}{5*10^{-4}*2*1 } = 32000 m/s