прямолінійний провідник довжиною 0,5м по якому проходить струм 2А, знаходиться в однорідному

магнітному полі під кутом 30° до лінії індукції при цьому на нього діє сила ампера модуль якої 0,5 Н визначити модуль індукції магнітного поля​

Ответы на вопрос

Отвечает Дементьев Никита.

Ответ:

1 Тл

Объяснение:

L=0.5 м    I=2 A     α=30°     F=0.5 H     B=?

===

F=I*B*L*sinα

B=F/(I*L*sinα)=0.5/(2*0.5*0.5)=1 Тл

============================