У радіатори водяного опалення надходить вода, температура якої 80 °С, а виходить з них з

температурою 60 °C. Яку кількість теплоти віддає за добу вода, якщо за 1 год через радіато- ри протікає 120 л води?​

Ответы на вопрос

Отвечает Цыденжапова Янжима.

Ответ:

ответ 241,92 МДж

Объяснение:

решение

1 доба = 24 год = 86400 с

1 год = 3600

К = 4200*1000*24*(80-60)*0,12 = 241,92 *10^6

ответ 241,92 МДж