Яка кількість теплоти виділяється в результаті охолодження 1 кг алюмінію на 10 градусів за цельсієм?


Ответы на вопрос

Отвечает Акулинина Марина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 1 кг

Δt = 10°С

с = 880 Дж / (кг·°С) - удельная теплоемкость алюминия

_______________

Q - ?

Q = с·m·Δt

Q = 880·1·10 = 8 800 Дж