Виведіть формулу речовини в якій масова частка карбону 0,3779 гідрогену 0,063 і хлору 0,559. А

відносна молекулярна маса сполуки 127

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Лёша.

Объяснение:

CxHyClz

w(C)=Ar(C)*x/M(CxHyClz)

x=0.3779*127/12=4

w(H)=Ar(H)*y/M(CxHyClz)

y=0.063*127/1=8

w(Cl)=Ar(Cl)*z/M(CxHyClz)

z=0.559*127/35.5=2

C4H8Cl2