1.обчисліть кількість речовини за н. у. у 5.6 л газу 2. Обчисліть число атомів Оксигену та число

молекул кисню(О2) що міститься 16.8 літрів кисню за н. у. 3. Обчисліть масу 1 літра (СО2) за н.у.

Ответы на вопрос

Отвечает Сметанина Полина.

Відповідь:

Пояснення:

n(X) = V(X) / Vm = 5,6 л / 22,4 л/ моль = 0,25 моль

n(O2) = V(O2) / Vm = 16,8 л /  22,4 л/ моль = 0,75 моль

N(O2) = n(O2) * 6,02*10²³ =4,515*10²³ молекул

N(O) = 2*n(O2) * 6,02*10²³  = 9,03*10²³ атомов

1 л СО2 = Mr(CO2) / Vm = 44 г/моль / 22,4 л/моль = 1,964 г/ л