точки на ободі колеса радіусом 12см мають лінійну швидкість 0,6 м/с. Визначити доцентрове

прискорення цих точок, кутова швидкість і обертову частоту.​

Ответы на вопрос

Отвечает Арманова Аня.

Ответ:

Объяснение:

R=0.12 м    u=0.6 м/с    an=?    ω=?    v=?

===

an=u²/R=0.6²/0.12=3 м/с²

ω=u/R=0.6/0.12=5 рад/с

v=ω/(2*π)=5/(2*3.14)≈0.8 об/с

=============================