Визначте довжину провідника, по якому проходить сила струму 300 мА, який знаходиться в магнітному

полі з індукцією 0,5 Тл.При цьому на нього діє сила Ампера 0,03 Н. Кут під яким знаходиться провідник до ліній магнітного поля 45⁰​

Ответы на вопрос

Отвечает Вархол Даник.

Ответ:

28,3 см

Объяснение:

I=0.3 A    B=0.5 Тл     F=0.03 H    α=45°   L=?

===

F=I*B*L*sinα

L=F/(I*B*sinα)=0.03/(0.3*0.5*0.707)≈0.283 м

===============