Автобус, що рухався зі швидкістю 54 км/год ,зупинився на 5 с. Знайдіть проекцію прискорення

автобуса і довжину гальмівного шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжий Ярослав.

Ответ:

37,5 м    -3 м/с²

Объяснение:

vo=15 м/с    v=0    t=5 c    a=?    s=?

===

s=(v+vo)*t/2=(0+15)*5/2=37.5 м

a=(v-vo)/t=(0-15)/5= -3 м/с²

===========================