прямокутний трикутник з катетами 3см і 4 см обертається навколо одного з катетів. Яка довжина

твірної конуса. Утвореного в результаті цього обертання​

Ответы на вопрос

Отвечает Сазонов Артем.

Ответ:

Нехай AB - висота конуса та один із катетів, АС - радіус основи конуса та інший катет. Твірна утвореного конуса ВC - це гіпотенуза прямокутного трикутника. За теоремою Піфагора:

BC=\sqrt{AB^{2} +AC^{2} } = \sqrt{3^{2} +4^{2} } =\sqrt{9+16} =\sqrt{25} =5 (cm)