Поїзд, рухаючись із швидкістю 36 км/год, негайно зупинився, пройшовши шлях 0,225 км. Сила

гальмування при цьому склала 52 кН. Визначити масу поїзда.

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрин Кирилл.

S = 0,225 км = 225 м

a = - 0,5 м/с²  (ускорение отрицательное, поскольку поезд тормозит)

V = 0 (поезд остановился)

Vo - ?

Из формулы

S = (V²-V₀²) / (2*a)

Vo² = V² -2*a*S = 0 - 2*(-0,5)*225 = 225

Vo = √ (225) = 15 м/с      или  54 км/ч