По поверхні води розтікається крапля олії, об'єм якої 0,004 мм. Площа утвореної плями становить 400

см2 Оцініть діаметр молекули, якщо в утво- реній плівці молекули розташовані Одним шаром.. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бусов Аркадий.

Відповідь: 10⁻¹⁰ м

Пояснення:

V = S*d

d = V/S = 0,004*10⁻³/400 = 10⁻⁸ см = 10⁻¹⁰ м