При рівномірному русі при швидкісьтю 3м/с пішохід за певний час проходить шлях 18 м який шлях він

пройде за такий самий час якщо йтеме з швидкісьтю 5м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Мацеевский Данил.

Ответ:

30 метрів.

Объяснение:

1) 18: 3=6(сек) - час руху зі швидкістю 3м / с

Якщо нам відомі всі дані, то ми можемо знайти час за який він подолав цей шлях.

2) 5 * 6=30(м)- пройшов зі швидкістю 5м/с.